Systemy Przechowywania DeWALT: Organizacja Narzędzi na Najwyższym Poziomie

rsz_1główne_tstak-cover

Chaos w miejscu pracy, problemy z zapakowaniem niezbędnego wyposażenia i kufry, które jeden po drugim pękają. Jeśli często pracujesz w trudnych warunkach, z pewnością znasz te sytuacje. Praca w terenie nie musi tak wyglądać! Sprawdź systemy przechowywania firmy DeWALT – mocne i niezawodne niezależnie od obciążenia.

TStak DeWALT – mobilny system przechowywania narzędzi

TStak DeWALT to przenośny system przechowywania narzędzi z możliwością ustawiania modułów jeden na drugim. Kufry wyróżnia wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, idealnie nadają się do pracy w wymagającym środowisku i transportu. Bez żadnych ograniczeń umożliwia łączenie poszczególnych modułów w dowolnej kolejności, a także ich konfigurowanie poprzez wyjmowanie przekładek i pojemników. Metalowe zawiasy i możliwość zamknięcia każdej skrzyni na kłódkę zwiększają bezpieczeństwo narzędzi, kiedy z nich nie korzystasz. Każda skrzynia ma nośności 30 kg i została wykonana z wytrzymałego polipropylenu.

DeWALT ToughSystem – organizery dla wymagających

O ile system DeWALT TStak jest adresowany dla użytkowników o średnich wymaganiach, ToughSystem to systemy przechowywania, które nie znają kompromisów. Przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach zostały wykonane ze wzmocnionego kompozytu. Dzięki zastosowaniu specjalnej uszczelki każda skrzynia zapewnia klasę ochrony przed wilgocią i pyłem na poziomie IP65. W praktyce oznacza to kompletną pyłoszczelność i możliwość zalania wodą z dowolnego kierunku, a nawet zanurzenia całej skrzyni do 30 minut pod wodą. Teraz wiesz, że Twoje narzędzia są bezpieczne niezależnie od tego, w jakich warunkach je transportujesz.

Oprócz metalowych zawiasów w serii ToughSystem pojawiły się również metalowe zatrzaski, a nośność skrzyni wzrosła z 30 do 50 kilogramów. Pełna zgodność z systemem modułowym powoduje, że po połączeniu skrzyń ze sobą do każdej z nich możesz uzyskać z dowolnego kierunku bez usuwania modułów położonych wyżej. To ogromna wygoda, elastyczność i oszczędność czasu.

DeWALT SoftStorage – wygodny transport podstawowego ekwipunku

Lekki system transportu SoftStorage to uzupełnienie serii TStak, w pełni z nią kompatybilne. Obejmuje torby i pasy narzędziowe wykonane z niezwykle wytrzymałego poliestru 1200 DEN oraz wodoodpornego spodu z PCV. Takie połączenie materiałów gwarantuje pełną ochronę narzędzi z jednoczesnym zachowaniem pełnej mobilności. Jeśli często przemieszczasz się po placu budowy, SoftStorage stanowi doskonałe uzupełnienie swoich “starszych braci”.

Który system DeWALT do transportu narzędzi wybrać?

DeWALT oddał do rąk profesjonalistów trzy linie produktów, które uzupełniają się wzajemnie. Która z nich sprawdzi się najlepiej i kiedy?

System transportu narzędzi TStak DeWALT to świetne rozwiązanie dla firm, które świadczą usługi remontowe lub budowlane na niewielką skalę. Idealnie nada się do transportu elektronarzędzi czy elementów montażowych.

Jeśli potrzebujesz pojemników o naprawdę wysokiej wytrzymałości, postaw na ToughSystem. Doskonale sprawdzi się w dużych firmach, które realizują wymagające projekty pod presją czasu i niezależnie od pogody.

W obu przypadkach warto uzupełnić wyposażenie o SoftStorage. Wygodne, ale jednocześnie wytrzymałe sakwy i pojemniki umożliwiają sprawne przemieszczanie się po miejscu pracy, mając przy sobie najważniejszy ekwipunek.

Alternatywne dla DeWALT rozwiązanie proponuje firma Makita. Ich system MakPac widział już 4 odsłony. Również pozwala na łączenie ze sobą kilku skrzyń, układanie ich w kolumny i wygodny transport wielu elektronarzędzi jednocześnie.

Gdzie kupić system do transportu narzędzi TStak DeWALT?

Potrzebujesz wytrzymałego i sprawdzonego modułowego kontenera do przechowywania narzędzi? Zapoznaj się z ofertą sklepu Narzedziownia.shop. Znajdziesz w nim rozwiązania renomowanych firm, w tym DeWALT Tstak czy ToughSystem oraz konkurencyjne rozwiązanie Makita MakPac. Sprawdź, który z nich sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Ze sklepem Narzedziownia.shop szybko i bezbłędnie zidentyfikujesz produkty w różnych konfiguracjach dzięki wygodnemu systemowi wyszukiwania. Postaw na wytrzymałe rozwiązania dla profesjonalistów. Zapomnij o niewygodnej logistyce narzędzi i wyposażenia!

Artykuł Sponsorowany

Zobacz nasze inne posty

Udostępnij Ten Post Swoim Znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pamiętaj, że możemy otrzymać prowizję, gdy klikniesz na nasze linki i dokonasz zakupu. Jednakże, nie ma to wpływu na nasze recenzje i porównania. Staramy się, aby wszystko było sprawiedliwe i wyważone, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru dla Ciebie.