Domel – Producent stolarki okiennej

okna-na-wymiar-domel (1)

Prawidłowo zamontowane i dobrej jakości produkty PCV mogą posłużyć nam przez naprawdę długi okres czasu. Okna firmy Domel zostały wykonane z wyjątkowo trwałego oraz odpornego na uszkodzenia polichlorku winylu. Wykazują znaczną odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne i wyróżniają się oryginalnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami znanego producenta stolarki okiennej!

Cechy przemawiające za oknami Domel

Oferowane modele posiadają niski współczynnik przenikania ciepła. W przypadku energooszczędnych egzemplarzy jego wartość kształtuje się na poziomie 0,8-0,7 W/m2K. Okna firmyDomelcharakteryzują się nie tylko rewelacyjnymi właściwościami cieplnymi, ale też podwyższoną izolacyjnością akustyczną. Wysoka wartość wskaźnika Rw przekłada się na optymalną ochronę przed nadmiarem hałasu, który pochodzi z zewnątrz. Dodatkowo zostały wyposażone w solidne zabezpieczenia antywłamaniowe, odpowiednio dobrane okucia oraz innowacyjny mechanizm umożliwiający regulację intensywności przewietrzania pomieszczeń.

Rodzaje okien firmy Domel

  • W katalogu produktów energooszczędnych znajdują się modele, tj.: Energetic i Energetic Silent. Okna PCV firmy Domel wyróżniają się rewelacyjnymi parametrami izolacyjnymi i funkcjonalnymi. Są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, substancje chemiczne oraz próby podważenia skrzydła okiennego. Doskonale sprawdzą się w budynkach pasywnych, które mają na celu utrzymanie komfortowej temperatury w domowym wnętrzu o każdej porze roku.
  • W ofercie firmy Domel znajdują się innowacyjne okna PCV, które posiadają ultrawąskie profile oraz ukryte skrzydło. Spośród polecanych i dostępnych produktów warto wymienić modele, takie jak: Quadro, Vector, Protecto czy Contur. Oferowane egzemplarze charakteryzują się nie tylko minimalistycznym designem, ale też doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz akustycznymi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje okno Vector, którego konstrukcja opiera się na siedmiokomorowym systemie profili.
  • Firma Domel posiada w sprzedaży standardowe modele PCV, takie jak: Synergic i Advance. Oferowane przez znanego producenta okna zostały precyzyjnie zaprojektowane oraz wyprodukowane z solidnych materiałów. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wymiarach. Istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z bogatej palety RAL. Ewentualnie można też zamówić okno z okleinami drewnopodobnymi.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Domel?

To renomowany producent stolarki otworowej, który posiada 20-letnie doświadczenie w wytwarzaniu modeli z polichlorku winylu. Firma Domel współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów i stara się ograniczać negatywny wpływ na środowisko. Posiada w sprzedaży szeroki wybór okien PCV, których jakość została potwierdzona m.in. przez Instytut IFT Rosenheim. Na wyróżnienie zasługują zwłaszcza modele energooszczędne i innowacyjne, doskonale wpisujące się w wymogi budownictwa pasywnego.

Zobacz nasze inne posty

Udostępnij Ten Post Swoim Znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pamiętaj, że możemy otrzymać prowizję, gdy klikniesz na nasze linki i dokonasz zakupu. Jednakże, nie ma to wpływu na nasze recenzje i porównania. Staramy się, aby wszystko było sprawiedliwe i wyważone, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru dla Ciebie.